مک بوک ایر جدید 23 روز دیگر می آید

تاریخ: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت: ۱۵:۱۶

مک بوک ایر جدید 23 روز دیگر می آید

اپل از اکتبر ۲۰۱۲ به روز رسانی سخت افزاری قابل توجهی نداشته است اما ممکن است به نوشته appleinsider در ماه ژوئن موج جدید آپدیت سخت افزاری را ببینید.

به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، ماه آینده کنفرانس جهانی WWDC اپل است و از آنجایی که مک بوک ایر ۱۳ اینچ اخیرا کمتر در دسترس بوده و سفارش ها از سوی اپل برای مشتریان کمتر شده، لذا چندین منبع تایید کرده‌اند که این بدان معناست که نسل جدید در راه است.

منابع زنجیره تامین و نیز موسسه گارتنر گفته اند موجودی انبارها کم شده و این خود نشانه ای است برای اینکه نسل جدیدی از مک بوک ایر به زودی وارد خواهد شد.

از سوی دیگر زنجیره تامین پردازنده ها که از سوی اینتل تامین می شود نیز خود را با نسل جدید موسوم به Haswell قرار داده و مشتریانی چون اپل باید به زودی خود را به روز رسانی سخت افزاری کرده و پردازنده هایی مانند هاسول را در لپ تاپ های خود جاسازی کنند.

هاسول سبک تر و پر قدرت تر بوده و باید خود را در کنفرانس ماه آینده اپل نشان دهد و همه اینها نشان می دهد که نسل جدید سخت افزار اپل باید به نسل جدید پردازنده ها مجهز گردد.

ماه آینده اپل باید با دست پر در کنفرانس حاضر شود و به روز رسانی آی او اس و مکینتاش روز دهم ژوئن باید با ویژگی های جدید نرم افزاری توام با سخت افزار روبرو شود.

ایتنا

نظرات

نام:*
عنوان:*
متن:*
کد امنیتی:*